Jako producenci mediów obrazkowych ? które w naszej kulturze mają niezwykłą siłę oddziaływania ? zdecydowaliśmy, że mając taką przestrzeń i zasoby nie możemy tylko brać… Dlatego postanowiliśmy wspierać ważne społecznie idee i organizacje, tym co mamy i tym co umiemy. Czynnie zaangażowaliśmy się we wsparcie dwóch organizacji: Niebieskiej Linii oraz Komitetu Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

Ze wspaniałymi dziewczynami z Niebieskiej Linii wyprodukowaliśmy cykl webinarów ?W rodzicielskim kołowrotku?, w którym ekspertki wspierają rodziców w wychowaniu dzieci, zbierając jednocześnie fundusze na dalsze funkcjonowanie tej ważnej organizacji. Komitet Ochrony Praw Dziecka wsparliśmy zaś produkcją reklamy społecznej w ramach projektu Akademia Dobrego Rozstania.

Równolegle już od kilku lat współpracujemy z Fundacją Panda – Fundacją Warszawskiego ZOO jako opiekunowie Kakadu Różowych.  Postanowiliśmy je wziąć pod swoje skrzydła i dbać o ich wyżywienie i opiekę zdrowotną. Wiemy, że lepiej byłoby im na wolności ? ale skoro już z nami są, nie mogliśmy się nimi nie zaopiekować. Gdy spotkacie w ZOO, pomachajcie jej w naszym imieniu:).  PS – prosimy o niedokarmianie!