CSR

Jako producenci mediów obrazkowych – które w naszej kulturze mają niezwykłą siłę oddziaływania – zdecydowaliśmy, że mając taką przestrzeń i zasoby nie możemy tylko brać… Dlatego postanowiliśmy wspierać ważne społecznie idee i organizacje, korzystając z naszego doświadczenia i możliwości. Czynnie zaangażowaliśmy się we wsparcie dwóch organizacji: Niebieskiej Linii oraz Komitetu Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

Ze wspaniałymi dziewczynami z Niebieskiej Linii produkujemy cykl webinarów „W rodzicielskim kołowrotku”, w którym ekspertki wspierają rodziców w wychowaniu dzieci, zbierając jednocześnie fundusze na dalsze funkcjonowanie tej ważnej organizacji. Komitet Ochrony Praw Dziecka wsparliśmy zaś produkcją reklamy społecznej w ramach projektu Akademia Dobrego Rozstania.

Ze względu na naszą nazwę, naturalnym wydało nam się wyciągnięcie pomocnej dłoni do Warszawskiego ZOO. Można tam spotkać kakadu różowe, które wzięliśmy pod swoje skrzydła, zapewniając wyżywienie i opiekę zdrowotną. Wiemy, że lepiej byłoby im na wolności – ale skoro już z nami są, nie mogliśmy się nimi nie zaopiekować. Gdy spotkacie naszą Klarę w ZOO, pomachajcie jej w naszym imieniu! 🙂