Słowo o tym co robimy niebiznesowo..

Jako producenci mediów obrazkowych, które w naszej kulturze mają niezwykłą siłę oddziaływania, zdecydowaliśmy, że mając taką przestrzeń i zasoby nie możemy tylko brać..

Dlatego postanowiliśmy wspierać ważne społecznie idee i organizacje, tym co mamy i tym co umiemy. Czynnie zaangażowaliśmy się we wsparcie kilku ważnych wg. nas organizacji: Niebieskiej Linii, Fundacji Kobiety Inspirują, Fundacji Nagle sami oraz Komitetu Ochrony Praw Dziecka (KOPD).

A wiesz, że Studio Kakadu opiekuje się rodziną kakadu w Warszawskim ZOO..  Wiemy, że lepiej byłoby im na wolności,  ale skoro już z nami są, nie mogliśmy się nimi nie zaopiekować.  Wszyscy jesteśmy Kakadu. Gdy spotkacie w ZOO, pomachajcie jej w naszym imieniu:).  PS – prosimy o niedokarmianie!


Ze wspaniałymi dziewczynami z Niebieskiej Linii wyprodukowaliśmy cykl webinarów „W rodzicielskim kołowrotku„, w którym ekspertki wspierają rodziców w wychowaniu dzieci, zbierając jednocześnie fundusze na dalsze funkcjonowanie tej ważnej organizacji. Komitet Ochrony Praw Dziecka wsparliśmy zaś produkcją reklamy społecznej w ramach projektu Akademia Dobrego RozstaniaDla Fundacji Nagle Sami produkujemy wideo podcasty o trudnych emocjach, a Fundacją Kobiety Inspirują.. wideo podcasty z inspirującymi kobietami.