O nas

Choć obecnie nasza studio ma siedzibę nieopodal słynnego warszawskiego Mordorodu, to w 2016 roku, gdy rodziła się jego idea, myśleliśmy raczej o hali na obrzeżach Warszawy..

Nasza pierwsza siedziba mieściła się warszawskich Bielanach. Szybko okazało się jednak, że na dłuższą metę nie spełni naszych oczekiwań i tak znaleźliśmy się na Woli – w okolicach obecnej stacji Metra Ulrychów, skąd po 2 latach wypędziła nas – paradoksalnie budowa.. stacji..

Najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku

I tak po nie całych 2. latach stanęliśmy u progu zakładu produkcji okien na ulicy Gładkiej –  już nie Włochy, a jeszcze nie Mokotów:).   Studio.. wtedy jeszcze przestrzeń pofabryczna, okazała się ukrytą w mieście perełką.  Po 5 minutach zwiedzania wiedzieliśmy, że to nasze nowe miejsce na ziemi. Prawie 200 metrowa hala o wysokości ponad 4 metrów, przestrzeń na idealną reżyserkę, dwa duże dodatkowe pomieszczenia i podziemna hala o powierzchni 170 metrów, a wszystko to do deindustrializacji i remontu:).

Nie przeszkadzały nam giętarki, tokarki i widok jak z miasta Prypeć..  W pół roku wszystkie pomieszczenia przeszły “studyjną rewolucję”. Nowa sieć elektryczna, okablowanie IT, dwie klimatyzacje, podłogi, wykładziny, łazienki, kuchnia i dwa greenscreeny.. 

 I tak w 2019 roku weszliśmy w świat z nowym studiem. Szybko okazało się, że był to czas, który zaskoczył wszystkich  – świat pandemii i ograniczeń, ale my mieliśmy studio, sprzęt i dobre chęci. 

Czym wyróżniają się nasze usługi? Odpowiedź jest prosta – Studio Kakadu powstało na styku różnych kompetencji komunikacji marketingowej z jednej strony i produkcji wideo z drugiej. To właśnie ta synergia umożliwiła nam świadome redefiniowanie usług wideo do postaci skutecznych usług wideo-komunikacji. Na tym opiera się nasza unikalność i tak właśnie budujemy zespół, usługi i produkcji.

A skąd nazwa Studio Kakadu? – zadzwoń – opowiemy!