Nasi partnerzy to w większości przedsiębiorstwa z branży medialnej, dla których, tak jak dla nas, najważniejszy jest profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa klienta. Stawiamy na współpracę z firmami, które od lat działają na rynku i mają duże doświadczenie. Każdy z naszych partnerów oferuje wyjątkowe usługi, które wraz z naszym wsparciem technologicznym połączone z wieloletnim doświadczeniem w branży, przekłada się na sukces każdej powierzonej nam realizacji.

 

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

Akademia Face to wyjątkowa grupa ekspertów, która dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc wszelkiego rodzaju szkolenia oraz warsztaty z tematyki „wizerunek w biznesie” czy „motywacja”. Sprecyzowane podejście do każdego klienta oraz autorskie formy przygotowania szkoleń wyróżnia Akademię Face na tle konkurencji.
Nasze studio to technologiczne wsparcie dla Akademii Face. Oferowana przez nas obszerna technologia, zaplecze produkcyjne oraz przestrzeń wraz z wieloletnim doświadczeniem zespołu Akademii powoduje, że realizowane szkolenia czy warsztaty mają nowoczesną formułę i cieszą się zainteresowaniem wśród różnorodnych przedsiębiorstw.

 

www.akademiaface.com


Gridaly
 
to platforma, która służy do tworzenia wydarzeń online, hybrydowych czy stacjonarnych. Za jej pomocą każdy może stworzyć i zorganizować dowolny event zaczynając od konferencji i targów, przez webinary i szkolenia, kończąc na dniach otwartych i premierach produktów czy ważnych wydarzeń dla firmy. Personalizacja, elastyczność i responsywność to główne cechy charakteryzujące narzędzia dostępne na platformie.
Każdy klient realizujący produkcję w naszym studio ma możliwość otrzymania spersonalizowanej oferty na stworzenie wyjątkowego i unikalnego wydarzenia, które w pełni spełni jego oczekiwania i wymagania. Kompleksowe zarządzanie eventem poprzez wykorzystanie platformy Gridaly daje nieskończone możliwości i gwarancje powodzenia.

www.gridaly.com

 

 

Naszym partnerem globalnym w obszarze kreacji i usług marketingowych jest PLAY –  ukraińska agencja kreatywna założona w 2010 roku.  Play UA to agencja FULL Service, która świadczy usługi na rynkach i dla marek globalnych. W 2023 roku realizowaliśmy wspólnie projekt multimedialny, międzynarodowy projekt dla Klienta PLAY – firmy Microsoft, gdzie nasz partner PLAY UA był odpowiedzialny za strategię, koncept i kreację, nadzór wykonawczy a my usługi wideo.

 

Jak sami o sobie piszą “Jesteśmy ukraińską agencją, która nadal broni swojej ojczyzny na froncie kreatywnym. Ponieważ 10% każdego zamówienia na wsparcie dla uchodźców, każde zlecenie skierowane do naszej agencji kreatywnej będzie istotnym wkładem w przywracanie pokoju na Ukrainie, w Europie i na świecie.”

A my możemy zagwarantować, że PLAY jest profesjonalnym zespołem, realizującym globalne projekty na runku globalnym i lokalnych jak Polska. Jest też insiderm i dużym lokalnym graczem na rynku ukraińskim.

Sprawdź czym zajmuje się nasz partner PLAY UE – pobierz prezentację tutaj
Obejrzyj przykłady realizacji i kreacji PLAY – tutaj

PLAY AGENCY (UA)
www.play-agency.com.ua