Partnerzy

Nasi partnerzy to w większości przedsiębiorstwa z branży medialnej, dla których, tak jak dla nas, najważniejszy jest profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa klienta. Stawiamy na współpracę z firmami, które od lat działają na rynku i mają duże doświadczenie. Każdy z naszych partnerów oferuje wyjątkowe usługi, które wraz z naszym wsparciem technologicznym połączone z wieloletnim doświadczeniem w branży, przekłada się na sukces każdej powierzonej nam realizacji.

 

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW

 

PLAY AGENCY (UA)
www.play-agency.com.ua 

 

 

Naszym partnerem globalnym w obszarze kreacji i usług marketingowych jest PLAY –  ukraińska agencja kreatywna założona w 2010 roku.  Play UA to agencja FULL Service, która świadczy usługi na rynkach i dla marek globalnych. W 2023 roku realizowaliśmy wspólnie projekt multimedialny, międzynarodowy projekt dla Klienta PLAY – firmy Microsoft, gdzie nasz partner PLAY UA był odpowiedzialny za strategię, koncept i kreację, nadzór wykonawczy a my usługi wideo.

Play oferuje świadczenia w obszarze:

  • Strategia Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam podejmować strategiczne decyzje bardzo dokładnie i starannie w każdej sytuacji i dla każdego klienta.
  • Reklama 360 Nasze rozwiązania reklamowe przyciągają uwagę konsumentów i stanowią wzór do naśladowania dla konkurencji.
  • Corporate ID Tworzymy rozpoznawalne wizerunki firm, które są łatwe do uwierzenia: brak sztuczności, brak mgły przed oczami, podkreślenie mocnych stron marki.
  • Projektowanie 3D Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie trójwymiarowe: kompozycje, projektowanie wnętrz, projektowanie produktów, projektowanie, bohaterów marki i symbole korporacyjne.
  • Projektowanie graficzne W każdym projekcie stosujemy trendy projektowe i świeże techniki wykonawcze, znajdujemy właściwe sztuki i triki artystyczne.
  • Wideo i animacja Tworzymy filmy wszelkiego rodzaju i formatów: od animacji na potrzeby wideokonferencji po reklamy wideo z zaawansowanymi kompozycjami 2D/3D.
  • Promocja Aby komunikować się z publicznością, tworzymy zabawne, zróżnicowane aktywności, które przekształcają się w lawinę sprzedaży do czasu ich zakończenia.
  • Cyfrowa reklama i SMM Tworzymy kampanie reklamowe, kampanie w mediach społecznościowych, działania internetowe i konferencje online z chwytliwymi komunikatami w odpowiednich kanałach komunikacji.

Jak sami o sobie piszą „Jesteśmy ukraińską agencją, która nadal broni swojej ojczyzny na froncie kreatywnym. Ponieważ 10% każdego zamówienia na wsparcie dla uchodźców, każde zlecenie skierowane do naszej agencji kreatywnej będzie istotnym wkładem w przywracanie pokoju na Ukrainie, w Europie i na świecie.”

A my możemy zagwarantować, że PLAY jest profesjonalnym zespołem, realizującym globalne projekty na runku globalnym i lokalnych jak Polska. Jest też insiderm i dużym lokalnym graczem na rynku ukraińskim.

Sprawdź czym zajmuje się nasz partner PLAY UE – pobierz prezentację tutaj
Obejrzyj przykłady realizacji i kreacji PLAY – tutaj


Wedo Sp. z o.o. to profesjonalny dom mediowy, który zajmuje się reklamą 360o. Obszar ich działania to także projektowanie stron www oraz szeroko rozumiane pozycjonowanie. W swojej ofercie ma również tworzenie i prowadzenie dla klientów kompleksowej kampanii reklamowej. Ich skuteczność, profesjonalizm oraz lata doświadczenia wpływają na zadowolenie każdego klienta oraz na efektywne działanie na terenie całej Polski.
Wykorzystując współpracę z Wedo możemy zaoferować naszym klientom pełną obsługę  marketingową. Zaczynając od przedstawienia koncepcji, poprzez realizację a kończąc na przygotowaniu wszystkich materiałów video do social mediów czy stron www.

www.wedo.pl 


Gridaly
to platforma, która służy do tworzenia wydarzeń online, hybrydowych czy stacjonarnych. Za jej pomocą każdy może stworzyć i zorganizować dowolny event zaczynając od konferencji i targów, przez webinary i szkolenia, kończąc na dniach otwartych i premierach produktów czy ważnych wydarzeń dla firmy. Personalizacja, elastyczność i responsywność to główne cechy charakteryzujące narzędzia dostępne na platformie.
Każdy klient realizujący produkcję w naszym studio ma możliwość otrzymania spersonalizowanej oferty na stworzenie wyjątkowego i unikalnego wydarzenia, które w pełni spełni jego oczekiwania i wymagania. Kompleksowe zarządzanie eventem poprzez wykorzystanie platformy Gridaly daje nieskończone możliwości i gwarancje powodzenia.

www.gridaly.com

Akademia Face to wyjątkowa grupa ekspertów, która dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc wszelkiego rodzaju szkolenia oraz warsztaty z tematyki „wizerunek w biznesie” czy „motywacja”. Sprecyzowane podejście do każdego klienta oraz autorskie formy przygotowania szkoleń wyróżnia Akademię Face na tle konkurencji.
Nasze studio to technologiczne wsparcie dla Akademii Face. Oferowana przez nas obszerna technologia, zaplecze produkcyjne oraz przestrzeń wraz z wieloletnim doświadczeniem zespołu Akademii powoduje, że realizowane szkolenia czy warsztaty mają nowoczesną formułę i cieszą się zainteresowaniem wśród różnorodnych przedsiębiorstw.

 

www.akademiaface.com