Partnerzy

Nasi partnerzy to w większości przedsiębiorstwa z branży medialnej, dla których, tak jak dla nas, najważniejszy jest profesjonalizm oraz kompleksowa obsługa klienta. Stawiamy na współpracę z firmami, które od lat działają na rynku i mają duże doświadczenie. Każdy z naszych partnerów oferuje wyjątkowe usługi, które wraz z naszym wsparciem technologicznym połączone z wieloletnim doświadczeniem w branży, przekłada się na sukces każdej powierzonej nam realizacji.

 

POZNAJ NASZYCH PARTNERÓW


Wedo Sp. z o.o. to profesjonalny dom mediowy, który zajmuje się reklamą 360o. Obszar ich działania to także projektowanie stron www oraz szeroko rozumiane pozycjonowanie. W swojej ofercie ma również tworzenie i prowadzenie dla klientów kompleksowej kampanii reklamowej. Ich skuteczność, profesjonalizm oraz lata doświadczenia wpływają na zadowolenie każdego klienta oraz na efektywne działanie na terenie całej Polski.
Wykorzystując współpracę z Wedo możemy zaoferować naszym klientom pełną obsługę  marketingową. Zaczynając od przedstawienia koncepcji, poprzez realizację a kończąc na przygotowaniu wszystkich materiałów video do social mediów czy stron www.

www.wedo.pl 


Gridaly
to platforma, która służy do tworzenia wydarzeń online, hybrydowych czy stacjonarnych. Za jej pomocą każdy może stworzyć i zorganizować dowolny event zaczynając od konferencji i targów, przez webinary i szkolenia, kończąc na dniach otwartych i premierach produktów czy ważnych wydarzeń dla firmy. Personalizacja, elastyczność i responsywność to główne cechy charakteryzujące narzędzia dostępne na platformie.
Każdy klient realizujący produkcję w naszym studio ma możliwość otrzymania spersonalizowanej oferty na stworzenie wyjątkowego i unikalnego wydarzenia, które w pełni spełni jego oczekiwania i wymagania. Kompleksowe zarządzanie eventem poprzez wykorzystanie platformy Gridaly daje nieskończone możliwości i gwarancje powodzenia.

www.gridaly.com

Akademia Face to wyjątkowa grupa ekspertów, która dzieli się swoim doświadczeniem prowadząc wszelkiego rodzaju szkolenia oraz warsztaty z tematyki „wizerunek w biznesie” czy „motywacja”. Sprecyzowane podejście do każdego klienta oraz autorskie formy przygotowania szkoleń wyróżnia Akademię Face na tle konkurencji.
Nasze studio to technologiczne wsparcie dla Akademii Face. Oferowana przez nas obszerna technologia, zaplecze produkcyjne oraz przestrzeń wraz z wieloletnim doświadczeniem zespołu Akademii powoduje, że realizowane szkolenia czy warsztaty mają nowoczesną formułę i cieszą się zainteresowaniem wśród różnorodnych przedsiębiorstw.

 

www.akademiaface.com