Plan studia

Plan studia

Nasze studio to ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni podzielone na trzy strefy produkcyjne. Każda z nich może działać niezależnie lub jako połączona przestrzeń do multiprodukcji.

PLAN STUDIA KAKADU

Kliknij aby powiększyć

  • Małe studio greenscreen – to kompaktowa przestrzeń do webinarów, mniejszych produkcji informacyjnych czy szkoleniowych i małych wydarzeń.
  • Duże studio greenscreen to ponad 180 metrów kwadratowych z dużą, drewnianą cykloramową zabudową greenbox o wysokości 4,2 metra.
  • Studio scenograficzne  znajduje się pod naszą naziemną przestrzenią produkcyjną, dzięki czemu całość ? ponad 160 m.kw. ? jest całkowicie wyciemniona i wyciszona. Znajduje się tam stała zabudowa eventowa ? ściana z wbudowanym ekranem o przekątnej 214 cm, którą można całkowicie wysłonić zamontowanymi kurtynami blackout i zabudować dowolną scenografią.
  • VIP ROOM – dedykowana przestrzeń do podglądu produkcji z okrągłym stołem z 10 miejscami siedzącymi, ekranem podglądowym 75′ stołem cateringowym, nagłośnieniem oraz dedykowaną łazienką.  Z VIP ROOM jest przejście do każdego z naszych studio.
  • Reżyserka – przestrzeń produkcyjna na poziomie małego studio greenscreen i 2 metry nad poziomem dużego studio greenscreen, z 4 metrowym przeszkleniem gwarantującym swobodny podgląd tej sali produkcyjnej.

Obejrzyj nasze studio: