Plan budynku

Nasze studio to ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni podzielone na trzy strefy produkcyjne. Każda z nich może działać niezależnie lub jako połączona przestrzeń do multiprodukcji.

  • Studio webinarowe to kompaktowa przestrzeń do webinarów, mniejszych produkcji informacyjnych czy szkoleniowych i małych wydarzeń. Obsługujemy w nim zarówno produkcje LIVE, jak i materiały nagrywane do dalszej postprodukcji. Może być wyposażone w 3 kamery, 2 promptery, monitory podglądowe i cały sprzęt niezbędny do produkcji i emisji na żywo z niezależnej reżyserki.

 

  • Studio produkcyjne to ponad 180 metrów kwadratowych z dużą, cykloramową zabudową greenbox o wysokości 4 metrów. Studio doświetlone jest oświetleniem Kino Flo oraz HMI. Nasze największe studio wyposażone jest w bramownice, co umożliwia wjazd na greenscreen samochodów i sprzętu gabarytowego. Co ważne, studio ma niezależną reżyserkę z podglądem z wysokości 2 metrów, co ułatwia komunikację i produkcję. Za wentylację i chłodzenie odpowiada dedykowana klimatyzacja o mocy 17 kW.

 

  • Studio scenograficzne to nowa przestrzeń Studia Kakadu. Znajduje się pod naszą naziemną przestrzenią produkcyjną, dzięki czemu całość – ponad 160 m.kw. – jest całkowicie wyciemniona i wyciszona. Znajduje się tam stała zabudowa eventowa – ściana z wbudowanym ekranem o przekątnej 214 cm, którą można całkowicie wysłonić zamontowanymi kurtynami blackout i zabudować dowolną scenografią (np. diodą LED). 20 metrów długości sali zapewnia dowolne odejście kamerowe, montaż kilku scenografii jednocześnie lub usadzenie widowni. Sala ma własną łazienkę z prysznicem oraz system wentylacji i klimatyzacji.

 

Kliknij aby powiększyć