STUDIO & LIVE & PRODUKCJA

Dysponujemy dedykowanym budynkiem z trzema studiami produkcyjnymi: dużym studio greenscreen, studiem webinarowym oraz studio scenograficznym do porodukcji programów TV, wywiadów i podcastów. Mamy własną technikę niezbędną do produkcji on-line, produkcji telewizyjnej, produkcji filmów poza studio, obsługi wydarzeń, produkcji animacji oraz pełnej postprodukcji.

USŁUGI

wideo 360 - realizujemy pełne spektrum projektów wideo

Webinaria i szkolenia

on-line i off-line

Realizujemy webinaria online i offline, a także szkolenia i kursy specjalistyczne ? w studio oraz poza nim. W produkcji wykorzystujemy dedykowane przestrzenie 2D i 3D oraz możliwość lokowania webinarium w wirtualnym studio. Produkcje, w zależności od potrzeb, realizujemy z użyciem od 2 do 4 kamer z sygnalizacją aktywnej kamery i dużymi, telewizyjnymi prompterami.

Podcasty wideo

HD i 4K

Podcasty realizujemy w naszym dedykowanym studio podcastowym. Radiowy stół, dedykowane mikrofony, customizowana przestrzeń, ambientowe oświetlenie. Pełna produkcja podcastów i wideo podcastów od A do Z.

Rejestracja wydarzeń i reportaże

kamery, krany, drony

Rejestrujemy wydarzenia z wykorzystaniem szerokiego spektrum zasobów sprzętowych. Produkujemy materiały z wydarzeń w formie zapisu całościowego, częściowego lub krótkiego reportażu, także z udziałem redaktorów prowadzących wywiady.

Animacje i prezentacje

koncepcja i produkcja

Produkujemy krótko- i długometrażowe animacje i filmy animowane. Tworzymy explainery, animacje logotypów, wykresów, danych i prezentacji biznesowych, a także animacje przedmiotów, postaci i animacje reklamowe.

Programy tematyczne

greenbox i wirtualne studio

Nasze duże studio greenbox i studio scenograficzne świetnie nadają się do realizacji złożonych produkcji telewizyjnych wymagających dedykowanej scenografii i obecności nawet kilkunastu osób. Przestrzeń scenograficzna pozwala nam realizować programy typu talk-show, wywiady a nawet debaty telewizyjne.

Wynajem studia i sprzętu

studio & rental

Wynajmujemy studio wraz ze sprzętem i obsługą. Jeżeli szukasz studia TV do produkcji swojego projektu ? zapraszamy! Nasza oferta i zasoby dają gwarancję sprawnej i pełnej realizacji Twoich projektów od reklam, szkoleń, eventów po programy telewizyjne i plany filmowe.

600 mb

ŚWIATŁOWÓD

630

m2 POWIERZCHNI

1449

PRODUKCJI

100 kW

przyłącze

NASZE ZAPLECZE

Telewizyjna infrastruktura i zaplecze techniczne do produkcji offline i online
 • Duuży greenscreen

  Studio wyposażyliśmy w duży greenbox o szerokości 10 metrów z możliwością wjazdu samochodem. W terebue wykorzystujemy greenbox mobilny oraz rozwieszane tło o długości 10 metrów.
 • Oświetlenie Kino Flo

  Standardowym wyposażeniem studia jest dedykowane oświetlenie typu Kino Flo z wrotami i statecznikami. System uzupełniają reflektory PAR / Fresnel i paneleLED.
 • 2 x vMix 4K

  Dysponujemy dwoma równoległymi stanowiskami produkcyjnymi vMix na mikserach X-Keys i Blackmagic.
 • Światłowód

  Studio wykorzystuje indywidualne, dedykowane łącze światłowodowe o przepustowości 300/300 z równoległym łączem backup.
 • Sprzęt klasy PRO

  Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu marek Sony, Blackmagic, Shure, Countryman, Sennheiser, Rode, Avenger, DJI, Berhinger (X32) i innych.
 • Wygodna przestrzeń

  Nasze studio to elegancka, stonowana, funkcjonalna przestrzeń. Dla wygody gości wyposażyliśmy je w 3 łazienki, kuchnię, 2 stanowiska makijażowe, przestrzeń lounge i VIP Room o powierzchni 50 metrów z telewizorem 75``.

PRODUKCJE

Zobacz showreel z naszych produkcji

PRACUJEMY DLA

the description

 • KONTAKT

  Jesteśmy niedostępni tylko wtedy, gdy nagrywamy 🙂
   Adres
  Warszawa
  ul. Gładka 25
  02-172
  WŁOCHY/ Mokotów
   Telefon
  660 40 40 45
   E-mail
  biuro@kakadu.tv

  ZNAJDŹ NAS NA MAPIE

  Znajdziesz nas na Włochach, przy ulicy Gładkiej 25, na przeciwko OSiR Włochy, 5 minut od Galerii Mokotów.
  Nasze studio znajduje się w drugiej linii budynków - szukaj znaków Kakadu! 😉