W studio

Wszystkie produkcje – webinary, szkolenia konferencje, kongresy, wywiady czy debaty możemy realizować w każdej z trzech naszych dedykowanych przestrzeni produkcyjnych. 

Możemy więc pracować w trzech planach jednocześnie, bez zmiany lokacji! Takie rozwiązanie znacząco ogranicza koszty produkcji i pozwala w pełni kontrolować złożone produkcje w jednej przestrzeni. Co więcej, możemy wzbogacać produkcje łącząc się LIVE pomiędzy studiami pozostającymi w obrębie naszego budynku. Proszę sobie wyobrazić możliwości realizacyjnez trzema różnymi studiami  i płynne przełączanie się pomiędzy tematami, rozmówcami etc.. dynamika, różnorodność, atrakcyjność wizualna, to to czego obecnie oczekują widzowie.

Co równie ważne nie jest wymagana obecność gości w studio. Dzięki naszemu systemowi zdalnej realizacji wizji mamy możliwość produkcji webinarów i konferencji (live i offline) bez udziału ekspertów w studio, a na życzenie możemy zrealizować nawet symulację holograficzną eksperta. Łączymy się z nimi na żywo w oparciu o profesjonalne łącze audio-video, które pozwala sterować jakością dźwięku i multimediów w trybie rzeczywistym. W ten sposób możemy nagrywać i emitować webinary, konferencje czy kongresy w dowolnym czasie, aranżacji, języku (realizowaliśmy nawet webinary w języku japońskim) i z niemal każdego miejsca na świecie.

Za granicą współpracujemy z zaprzyjaźnionymi studiami Królestwa Niderlandów, USA i Czech.

WEBINARY i KURSY

Realizujemy kursy, szkolenia i webinary online i offline. Wykorzystujemy scenograficzne i wirtualne przestrzenie 3D.

KONFERENCJE i DEBATY

Produkujemy wydarzenia i konferencje on-line od A do Z, także z udziałem publiczności.

STREAMING

Produkujemy wydarzenia z wykorzystaniem zasobów naszego, także dronów, kranów i jazd kamerowych.

ANIMACJE i EXPLAINERY

Produkujemy animacje i explaniery. Łączymy animacje z techniką 3D i tradycyjnym obrazem filmowym.

REKLAMY

Produkujemy reklamy do telewizji, kanałów internetowych i Social Media z użyciem techniki studyjnej i filmowej.

PODCASTY i WIDEOCASTY

;Pełna produkcja podcastów i wideo podcastów od A do Z.. Personalizacja przestrzeni i scenografii.

Ponieważ każdą z produkcję traktujemy indywidualnie i każda ma swoją specyfikę nie mamy jednego, określonego cennika. Skontaktuj się z nami, wystarczy nam jeden e-mail lub 5 minuty rozmowy, a wycenimy Twoją produkcję.  

ZAPYTAJ O WYCENĘ

660 404-045

wyceniamy od  9:00  do 19:00 🙂