Webinary, konferencje, wydarzenia

Transmisje ze studia i dowolnego miejsca na świecie

Wszystkie nagrania – zarówno webinarów, konferencji, kongresów i pozostałych wydarzeń LIVE i przygotowywanych do emisji – możemy nagrywać w każdym z naszych trzech studio – niezależnie lub w tym samym czasie. Daje to wyjątkową możliwość produkcji w trzech różnych planach i np. łączenia ich w jedną produkcję bez zmiany lokacji! Takie rozwiązanie znacząco ogranicza koszty produkcji i pozwala w pełni kontrolować produkcje w jednej przestrzeni.

Co równie ważne w czasach pandemii COVID 19, aby zrealizować produkcję live, nie jest wymagana obecność ekspertów w studio. Dzięki naszemu systemowi realizacji wizji mamy możliwość produkcji webinarów i konferencji (live i offline) z udziałem nawet 16 ekspertów zdalnych jednocześnie. Łączymy się z nimi na żywo w oparciu o profesjonalne łącze audio-video, które pozwala sterować jakością dźwięku i multimediów w trybie rzeczywistym!

Dla wygody gości zdalnych i bezpieczeństwa transmisji udostępniamy dedykowane łącze, które wykorzystuje kamery i mikrofony w ich sprzęcie (laptopach, tabletach, smartfonach) z dodatkową opcją zdalnego sterowania prezentacją. Cała realizacja prowadzona jest na naszym systemie realizacji wizji – na takich samych zasadach, w jak w TVN24, Polsat News, CNN czy innych kanałach TV. W ten sposób możemy nagrywać i emitować webinary, konferencje czy kongresy w dowolnym czasie, aranżacji, języku (realizowaliśmy nawet webinary w języku japońskim) i z ekspertami z całego świata, gdzie tylko jest dostęp do Internetu.

W przypadku wymogów korporacyjnych, możemy zastosować łączenia w oparciu o komunikatory Zoom lub Teams.

Transmisje terenowe

Transmisje ze studia i dowolnego miejsca na świecie

Nasze produkcje to także rejestracja i transmisja wydarzeń organizowanych w salach konferencyjnych, targowych czy hotelach. Dotyczy to szkoleń, konferencji, kongresów i eventów – w tym wydarzeń sportowych, koncertów i gal. W takim wypadku możliwa jest zarówno rejestracja z kilku – także mobilnych – kamer, jak i nadawanie realizowanego obrazu LIVE.

Podobnie jak w przypadku produkcji w studio, możliwe są połączenia zdalne z ekspertami zewnętrznymi wraz z emisją ich prezentacji i materiałów multimedialnych (bez konieczności współdzielenia ekranu).