Nasza specjalizacja studyjna to webinaria i wirtualne konferencje realizowane z wykorzystaniem wirtualnego studia i wirtualnej rzeczywistości. Dedykowana przestrzeń do tego typu produkcji to dwa niezależne greenscreeny z autonomiczną reżyserką. Emitowane przez nas webinary to produkcje oparte o kilka planów.

2

studia

8

Ekspertów jednocześnie

5

kamer

2

promptery

Zdalne webinary

Transmisje obrazu z dowolnego miejsca na świecie - bez wychodzenia ze studia

Aby zrealizować webinar, nie jest wymagana obecność ekspertów w naszym studio. Dzięki naszemu systemowi realizacji wizji mamy możliwość stworzenia webinarów (LIVE i offline) z udziałem nawet 8 ekspertów jednocześnie, łącząc się z nimi zdalnie! Dla ich wygody i bezpieczeństwa transmisji udostępniamy im dedykowane łącze, które wykorzystuje kamery i mikrofony w laptopach (lub zewnętrzne), a realizacja prowadzona jest na naszym systemie – tak samo w jak w TVN24, Polsat News, CNN czy innych kanałach TV.  W ten sposób możemy nagrywać i emitować webinar w dowolnej aranżacji z ekspertami z dowolnego miejsca na świecie, gdzie jest dostęp do Internetu.

Greenscreen

Studio wyposażyliśmy w dwa bezcieniowe greenboxy uzupełnione wyciszoną podłogą. Poza studiem wykorzystujemy mobilny, ramowy greenbox Lastolite.

Oświetlenie

Standardowym wyposażeniem studia jest dedykowane oświetlenie typu Kinoflo z wrotami i statecznikami. System uzupełniają reflektory PAR / Fresnel i mobilne lampy LED.

Światłowód SLA

Studio wykorzystuje łącze operatorskie światłowodowe z gwarancją SLA . W terenie wykorzystujemy rozwiązania mobilne LTE-A, już niebawem także 5G.

VMix + Xkeys

Pracujemy na oprogramowaniu vMix i mikserach XKeys i Blackmagic.

Transmisje

Wydarzenia, konferencje, eventy

Nasze produkcje to także rejestracja i transmisja wydarzeń organizowanych w salach konferencyjnych czy targowych, hotelach itp. Dotyczy to szkoleń, konferencji, kongresów i eventów – w tym wydarzeń sportowych, koncertów i gal. W takim wypadku możliwa jest zarówno rejestracja, realizacja na żywo z kilku – także mobilnych – kamer, jak i nadawanie realizowanego obrazu LIVE do Internetu.

Podcasty

podcasty i videopodcasty

Oprócz realizacji i transmisji typowych produkcji telewizyjnych realizujemy także podcasty i videopocasty z wykorzystaniem dedykowanego zestawu firmy RODE – Rodecaster + Procaster. Stworzyliśmy do tego osobną przestrzeń do nagrań i transmisji audio- i videocastów.

Szukasz wsparcia przy produkcji webinarów, obsługi konferencji i szkoleń?

Zadzwoń teraz – 660 40 40 45