oferujemy wyjątkową przestrzeń do nagrywania podcastów i wideocastów, gdzie jakość spotyka się z wygodą, a kreatywność z praktucznością. Zapraszamy do odkrycia, dlaczego warto wybrać Studio Kakadu jako miejsce do realizacji Twoich wideocastowych i podcastowych projektów.O

PODCASTY
&
WIDEOCASTY

PODCASTY AUDIO & VIDEO

Nasze dedykowane studio podcastowe daje praktycznie nieograniczone możliwości produkcji. Na stałe jest wyposażone w redakcyjny stół, mikrofony, zaplecze do rejestracji audio i wideo oraz streamingu i ambientowe oświetlenie LED sterowane DMX. Elastyczność scenografii to nasz atut, możesz skorzystać ze scenografii i wizualizacji którą przygotowaliśmy, możemy też przygotować dla Ciebie zindywidualizowany projekt.  Skorzystaj z naszego doświadczenia i wyprodukuj swój firmowy podcast z naszym studio. Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie konkurencyjną ofertę. A może to wyglądać tak: 


W Studio Kakadu znajdziesz profesjonalne wyposażenie audio, które gwarantuje doskonałą jakość dźwięku w Twoich nagraniach. Nasze studio jest wyposażone w dedykowane mikrofony radiowe, wielościeżkowe systemy nagrywania i obróbki dźwięku, co zapewnia, że Twoje podcasty będą brzmieć perfekcyjnie i profesjonalnie.

Kamery na których pracujemy to pełnowymiarowe camkordery Sony FS7 MkII wykorzystywane zarówno w srudiach, plenerze jak i produkcjach filmowych.

Zdecyduj się na nagrywanie w Studio Kakadu, gdzie jakość, komfort i profesjonalizm spotykają się z inspirującą atmosferą i wsparciem technicznym. Odkryj, dlaczego coraz więcej firm i twórców podcastów wybiera Studio Kakadu jako swoje ulubione miejsce do tworzenia inspirujących i efektywnych projektów wideocastowych i podcastowych!

Ponieważ każdą z produkcję traktujemy indywidualnie i każda ma swoją specyfikę nie mamy jednego, określonego cennika. Skontaktuj się z nami, wystarczy nam jeden e-mail lub 5 minuty rozmowy, a wycenimy Twoją produkcję.  

ZAPYTAJ O WYCENĘ

660 404-045

wyceniamy od  9:00  do 19:00 🙂