Oferujemy pełną organizację i produkcję webinarów, począwszy od planowania i przygotowania scenariusza, poprzez obsługę techniczną na żywo, aż po pomoc w dystrybucji nagranego materiału. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy pomogą dostosować każdy webinar do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając, że każda sesja jest efektywna i profesjonalnie realizowana.

WEBINAR 4K
&
WEBINAR SPRZEDAŻOWY

WEBINAR 4K

Studio KAKADU z Warszawy specjalizuje się w realizacji profesjonalnych webinarów, które stanowią doskonałe narzędzie dla firm i instytucji do przeprowadzenia szkoleń, konferencji oraz prezentacji online. Nasze studio wyposażone jest w nowoczesną technologię transmisyjną, co gwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku, a tym samym – skuteczność komunikacji z uczestnikami.

WEBINAR SPRZEDAŻOWY

Naszą mocną stroną są webinary sprzedażowe. Oparte na interakcji z uczestnikami i wzmacniania przekazu sprzedażowego przez INTERAKTYWNE CTA umieszczane także w oknie streamingu.

 Równolegle możem prowadzić rozmowę na wizji – wdzwanianie na dedykowany numer telefonu, moderowany chat, ankiety  i Q&A. Wszystkie te narzędzia znacznie zwiększają zaangażowanie i skuteczność sprzedażową webinarów.  Umożliwiamy także realizację webinarów i transmisji sprzedażowych bezpośrednio do kanałów Social Media poprzez narzędzia sprzedaży – np. Instagram. 

Każdorazowo udostępniamy kompleksową analizę danych po każdym webinarze, umożliwiając naszym klientom ocenę efektywności i zasięgu ich wydarzenia.

Ponieważ każdą z produkcję traktujemy indywidualnie i każda ma swoją specyfikę nie mamy jednego, określonego cennika. Skontaktuj się z nami, wystarczy nam jeden e-mail lub 5 minuty rozmowy, a wycenimy Twoją produkcję.  

ZAPYTAJ O WYCENĘ WEBINARU

660 404-045

wyceniamy od  9:00  do 19:00 🙂